WhatsApp
  • 0536 6472092
  • Muğla, /

0536 6472092

Sık Sorulan Sorular

Havale ile Ödeme : Tarafınıza iletilen hesap bilgilerimize ön ödeme(%35) yapıldıktan sonra en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.

Kredi Kartı ile Ödeme : Rezervasyon yapılış sürecinde tarafınıza iletilen mail order formunu imzalı olarak doldurup tekrar bize ilettiğiniz takdirde ön ödeme(%35) kartınızdan tahsil edilir ve en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir. Ayrıca internet sitemizde bulunan kredi kartı ödeme sistemi ile de ödeme yapılabilmektedir.

Nakit Ödeme : Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilmektedir.

Maalesef tek kişinin kimlik bilgileri yeterli olmamaktadır. Villada konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir .

Villamızda hem aile hem arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. Sadece aile konaklama şartı bulunmamaktadır.

Villalarımıza evcil hayvan kabul edilmemektedir. 

Villaların mutfak araç ve gereçleri tam donanımlı olup, villalarımızda kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve mikrodalga fırın bulunmaktadır. Her oda için bir set banyo&yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Havuz alanında kullanmak için plaj havlusu da verilmektedir.

Villalarımızın kiralama süresi minimum 4 gecedir. 7 gece ve üstü konaklamalarda temizlik ücreti ( 2.000 TL) alınmamaktadır. 

Sadece talep formunu doldurmanız villayı kiraladığınız anlamına gelmemektedir.Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için yüzde 35´lik ön kapora bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra bizim tarafımızdan size konfirmasyon belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur

Genellikle giriş saatlerimiz 16:00'dır. Önceki misafirlerimizin erken çıkış yapmaları durumunda villalarımıza erken giriş yapmak mümkündür. Erken giriş talebiniz olduğu takdirde giriş gününden bir gün öncesinde temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Giriş saatinizden önce villanın konum bilgisi sizinle paylaşılıyor olup,  Gözde Hanım ve Mert Bey sizleri karşılamak, villa hakkında bilgilendirme yapmak ve anahtarları teslim etmek için villada sizi bekliyor olacaktır.

Maalesef, şuan için böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Giriş öncesi böyle bir talepte bulunduğunuz takdirde ücretsiz olarak bu hizmet sunulmaktadır.